1147
72197

MATTA.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
969 - 1 160 EUR
1 110 - 1 330 USD
Vasarahinta
15 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly worn, stains, folding wear, minor damages. The ends are slightly damaged.

Ställvis slitage, fläckar, trampveck, smärre skador. Kortsidorna något skadade.

Muut tiedot