165
70313

Anna Gardell-Ericson

(Ruotsi, 1853-1939)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
4 800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Anna Gardell-Ericson
(Ruotsi, 1853-1939)

Motiv från Bougival

Signerad A.Gardell-Ericson. Akvarell 21,5 x 29,5 cm.