193
70373

SPEGEL.

Lähtöhinta
15 000 - 18 000 SEK
1 450 - 1 740 EUR
1 660 - 2 000 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SPEGEL.

Rokoko, 1700-talets andra hälft. Förgylld och bronserad. Infällt glas i ramen. Uppsvängt krön med mussla. Höjd 103, bredd 43 cm.

Renoverad.