194
70375

VITRINSKÅP.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
775 - 969 EUR
887 - 1 110 USD
Vasarahinta
13 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
VITRINSKÅP.

Louis XVI-stil. Fanerat med rotfaner m.fl. träslag. Rak form med utskjutande krön. Glasad dörr. Dekor av blomsterurnor, växtslingor och linjeornering. Bredd 98, djup 40, höjd 162 cm. Nyckel medföljer.

Skivan slagen, en list saknas, torksprickor, smärre fanerskador.