364
70687

BORDSPENDYL.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORDSPENDYL.

Senempire. Förgylld och patinerad brons. Författande filosof. Vitemaljerad urtavla med otydlig signatur. Bredd 40, höjd 49 cm. Pendel medföljer.

Smärre emaljskador.