438
70819

DOSA,

Lähtöhinta
2 500 SEK
239 EUR
271 USD
Vasarahinta
3 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DOSA,

silver. Sverige ca 1750. Invändigt förgylld. Rektangulär med rutgraverat lock. Undersidesmonogram. 6x5,höjd 2 cm.

Slitage.