440
70825

SCHATULL.

Lähtöhinta
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Vasarahinta
6 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SCHATULL.

Barock. Fanerat med valnöt. Beslag av mässing. Rektangulärt med välvt lock. Rika blomsterbeslag. Längd 69, bredd 45, höjd 35 cm. Nyckel samt senare svärtat ställ medföljer.

Handtag saknas, kompletteringar, fanerskador, lagningar.