497
70929

TOILETTEBORD.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
382 - 478 EUR
434 - 542 USD
Vasarahinta
2 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
TOILETTEBORD.

1800-tal. Fanerat med valnöt. Rak form. Utfällbara lådpartier. Inredning med fack och lådor. Uppfällbar skiva med spegel. Bredd 52,5, djup 39, höjd 80 cm. Nyckel medföljer.

Skador, ojämnt blekt, några beslag saknas.