551
71033

BYRÅ.

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 420 - 1 900 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
10 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BYRÅ.

Sengustaviansk. Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Rak form. Lambrequin. Fyra lådor, den översta med toiletteinredning. Bredd 100, djup 59, höjd 81 cm.

Torksprickor, fanerlagningar, smärre skador.