564
71063

BORDSSPEGEL.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
8 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORDSSPEGEL.

Empirestil. Förgylld brons. Rund fällbar på fyrdelad centralfot. Dubbla svanhänklar. Höjd 45 cm.

Alkuperä - Provenienssi

Antikurmakaren Ingvar Månsson, Malmö.