565
71055

MATTA.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
264 - 351 EUR
280 - 373 USD
Vasarahinta
2 800 SEK
MATTA.

Little wear, minor stains, insignificant repairs.

Obet. slitage, smärre fläckar, obet. lagningar.

Muut tiedot

 Piilota
 Näytä lisää

Modern Art & Design 656

163. Josef Frank, a rare cabinet covered with prints depicting different animals and plants, Firma Svenskt Tenn, Sweden 1940s.
Lähtöhinta
2 000 000 - 3 000 000 SEK
Tarjoushistoria
2 000 000

tarjouksesi
1 950 000

tarjouksesi
1 900 000

tarjouksesi
1 850 000

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
2 000 000 SEK