Louis XVI-stil. Förgylld brons och röd marmor. Urnformat skaft på rund bas. Dekor av djurhänklar och putti. Höjd inkl. elmontering 57,5 cm.
Alkuperä - Provenienssi
Antikurmakaren Ingvar Månsson, Malmö.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui