69949

MATTA.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 060 - 1 320 EUR
1 110 - 1 380 USD
Vasarahinta
11 500 SEK
MATTA.

Some partly hard wear, stains, damages, mothdamages, holes.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, skador, malskador, hål.

Muut tiedot