69951

MATTA.

Lähtöhinta
14 000 - 16 000 SEK
1 340 - 1 530 EUR
1 520 - 1 740 USD
Vasarahinta
12 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly hard wear, stains, mothdamages, repairs, one colour run area.

Ställvis hårt slitage, fläckar, malskador, lagningar, fällning.

Muut tiedot