8
69953

MATTA.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Partly hard wear, dirty, stains, minor repairs, insignificant mothdamages. Damaged sides and ends.

Ställvis hårt slitage, smutsig, fläckar, smärre lagningar, obetydliga malskador. Skadade sidor.

Muut tiedot