69949

MATTA.

Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
1 150 - 1 430 EUR
1 300 - 1 630 USD
Vasarahinta
11 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
MATTA.

Some partly hard wear, stains, damages, mothdamages, holes.

Något ställvis hårt slitage, fläckar, skador, malskador, hål.

Muut tiedot