602
71137

Elegant kvinna med pärlor och spets

Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
527 - 703 EUR
560 - 746 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Duk 74 x 60 cm.

Lagningar

Alkuperä - Provenienssi

Proveniens: Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö