602
71137

Elegant kvinna med pärlor och spets

6 000 - 8 000 SEK
569 - 759 EUR
651 - 869 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Duk 74 x 60 cm.

Lagningar

Provenance

Proveniens: Urmakaren Ingvar Månsson, Malmö