Signerad och daterad a tergo K.J.Schoen 3/77. Duk 150 x 30 cm.
Smärre tryckmärke
Näyttelyt
Galleri Konstruktiv tendens, 1977.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui