ett par, förgylld brons. Louis XVI-stil, 1800-tal. Kannelerade nedåt avsmalnande skaft på rund bas. Urnformade ljushållare. Höjd 26,5 cm.
Bucklor, lagningar.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui