783
71431

Carl Fredrik Reuterswärd

(Ruotsi, 1934-2016)
Lähtöhinta
6 000 - 8 000 SEK
573 - 764 EUR
651 - 868 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Carl Fredrik Reuterswärd
(Ruotsi, 1934-2016)

Braque - Escadre

Signerad Reuterswärd och daterad 1974-75. Akvarell och tusch 45 x 60 cm.

Muut tiedot

Medföljande information: En av de första akvarellerna ur "CAVIART" - sviten, även kallad "L'ART POUR L*OR" - sviten. CF Reuterswärd.,0