79
70155

EQUELLE,

Lähtöhinta
5 000 - 8 000 SEK
478 - 764 EUR
542 - 868 USD
Vasarahinta
24 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
EQUELLE,

förgyllt silver. Barockstil. Rund på runt profilerat fat. Raka genombrutna hänklar.Heltäckande gravyr med medaljongere med putto i relief. Urtag för sked. Fatets diam 21, equellen 14 cm.

Slitage.