863
71637

KAFFESERVIS,

Lähtöhinta
800 - 1 000 SEK
76 - 96 EUR
87 - 108 USD
Vasarahinta
4 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
KAFFESERVIS,

nio delar, porslin. Rörstrand, Alf Wallander. Jugend. Bestående av kaffekanna, sockerskål med lock, gräddkanna samt sex koppar med fat. Delvis förgylld dekor i grönt och rosa av blommor. Kaffekannans höjd 24 cm. En kopp utan fat medföljer.

Ett undersidesnagg.