878
71669

SKÅL, cloissone. Qing dynastin.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
364 - 545 EUR
381 - 571 USD
Vasarahinta
Ei myyty

Bukig på fot. Polykrom dekor av drake och blommor. Höjd 24, diam 37 cm.

Skador och lagningar.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?