943
71861

BORD.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
478 - 573 EUR
542 - 651 USD
Vasarahinta
5 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORD.

England 1800-taletes första hälft. Jakaranda. Fällbart. Tredelad fot på trissor. Diam 122, höjd 76 cm.

Fanerskador, fanerlagningar.