950
71693

Johan (John) Kindborg

(Ruotsi, 1861-1907)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Johan (John) Kindborg
(Ruotsi, 1861-1907)

Landskap i månsken

Signerad Johan Kindborg och daterad -94. Duk 92 x 73,5 cm.