951
71871

SKRIVBORD.

Lähtöhinta
4 000 - 6 000 SEK
382 - 573 EUR
434 - 651 USD
Vasarahinta
8 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
SKRIVBORD.

Rokokostil. Svartmålat och bronserat. Rektangulär skiva på svängda ben. Dekor av målad mussla. Längd 161, bredd 103, höjd 77 cm.

Smärre slitage.

Alkuperä - Provenienssi

Sveriges Riksbank.