Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
974
71911

LJUSKRONA,

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 940 - 2 910 EUR
2 220 - 3 330 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSKRONA,

för 30 ljus. Oskariansk. Förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor. Svängda bladornerade ljusarmar. Höjd 120, diam 90 cm.

Smärre skador.