974
71911

LJUSKRONA,

Lähtöhinta
20 000 - 30 000 SEK
1 910 - 2 870 EUR
2 170 - 3 250 USD
Vasarahinta
28 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
LJUSKRONA,

för 30 ljus. Oskariansk. Förgylld mässingsstomme behängd med olikslipade prismor. Svängda bladornerade ljusarmar. Höjd 120, diam 90 cm.

Smärre skador.