stengods. Stig Lindberg, Gustavsberg 1960-tal. Reliefdekor i turkosgröna och svarta nyanser. Signerad Stig L och studiohanden. Höjd 47 cm.
Lagad med retuscher.
×
Kirjaudu sisään
Kirjautuminen epäonnistui