1092
91123

Albin Amelin

(Ruotsi, 1902-1975)
Lähtöhinta
25 000 - 30 000 SEK
2 400 - 2 870 EUR
2 710 - 3 250 USD
Vasarahinta
25 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Albin Amelin
(Ruotsi, 1902-1975)

Blomsterstilleben

Signerad Amelin och daterad -46. Blandteknik på pannå 90 x 70 cm.