1093
104353

Okänd konstnär 1800-tal

Lähtöhinta
15 000 - 20 000 SEK
1 430 - 1 910 EUR
1 630 - 2 170 USD
Vasarahinta
19 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Okänd konstnär 1800-tal

Utsikt över Stockholm Slott

Akvarell 30 x 85 cm.

Täydennyslista

Unknown artist 19th/20Th Century.