111
74589

GALLERFAT, porslin. Qing dynastin. Jiaqing (1796-1820).

Lähtöhinta
1 000 SEK
96 EUR
108 USD
Vasarahinta
700 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Runt med genombrutet brätte. Dekor i guld och blått av blomslinga. Diam 22,5 cm.

Nagg.

Alkuperä - Provenienssi

Rune & Marja Wiréns samling