Online-teemahuutokaupat
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
Modern Design, Timeless Weave E1292
Huutokauppa:
113
76137

BORD. Louis XVI-stil.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
388 - 484 EUR
443 - 554 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORD. Louis XVI-stil.

Fanerad med svärtat trä, lönn och rotfaner. Beslag av mässing. Fyra rundade klaffar. Raka kannelerade ben. Inläggningar av blommor. Total längd 95, bredd 95, höjd 74,5 cm.

Smärre slitage.