113
76137

BORD. Louis XVI-stil.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
6 200 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORD. Louis XVI-stil.

Fanerad med svärtat trä, lönn och rotfaner. Beslag av mässing. Fyra rundade klaffar. Raka kannelerade ben. Inläggningar av blommor. Total längd 95, bredd 95, höjd 74,5 cm.

Smärre slitage.