123
76171

FÄLLBORD. Mälardalen omkring år 1800.

Lähtöhinta
5 000 - 7 000 SEK
455 - 636 EUR
476 - 666 USD
Vasarahinta
3 000 SEK

Fanerat med alrot och björkrot. Rektangulär fällbar skiva på tredelad centralfot. Längd 48, bredd 38, höjd 71,5 cm.

Lagningar.

Luo tili Bukowskilla
  • Aloita myyminen ja ostaminen
  • Tallenna suosikkiesineitä
  • Tallenna hakuja
Onko sinulla jo asiakastili?