1256
107291

Bengt Olson

(Sverige/Frankrike, Syntymävuosi 1930)
Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
766 - 958 EUR
867 - 1 080 USD
Vasarahinta
13 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Kuuluu jälleenmyyntikorvauksen piiriin

Taiteen jälleenmyyntikorvaus Suomen : Kuvasto
Taiteen jälleenmyyntikorvaus Ruotsissa: BUS

Kuvan käyttöoikeudet

Bengt Olson

Utan titel

Signerad Bengt Olson. A tergo signerad Bengt Olson och daterad 1987 Paris. Duk 88,5 x 69 cm.