Online-teemahuutokaupat
China for the West F780
Huutokauppa:
Gunnel Nyman – Eternal Beauty in Glass F787
Huutokauppa:
Curated Timepieces – January F758
Huutokauppa:
A Classic Selection F752
Huutokauppa:
Selected Fashion – A Private Collection F771
Huutokauppa:
Selected Modern Silver F764
Huutokauppa:
Islamic Works of Art and Oriental Carpets  E1310
Huutokauppa:
Kitchen Stories E1284
Huutokauppa:
1268
78019

Carl Larsson

(Ruotsi, 1853-1919)
Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
1 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
Carl Larsson
(Ruotsi, 1853-1919)

"Gerhard Arfwedsson".

Etsning (ej signerad), 1917. 19,3 x 13,6 cm. Mycket sällsynt.

Täydennyslista

Tilläggsinformation: Porträttet föreställer Patron Arfwedson på Ulfshyttan i Dalarna.

Kirjallisuus

Hjert & Hjert 110.

Muut tiedot

Porträttet föreställer Patron Arfwedson på Ulfshyttan i Dalarna.