1432
108245

DOCKSKÅPSDOCKOR,

Lähtöhinta
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Vasarahinta
4 400 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
DOCKSKÅPSDOCKOR,

12 st. 18-1900-tal. Huvuden av porslin. Olika storlekar.

Skador.