1432
108245

DOCKSKÅPSDOCKOR,

Utropspris
1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Klubbat pris
4 400 SEK
DOCKSKÅPSDOCKOR,

12 st. 18-1900-tal. Huvuden av porslin. Olika storlekar.

Skador.