205
79137

BÄGARE, Otydl stmplr, Stockholm 1768.

Lähtöhinta
3 000 SEK
287 EUR
325 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Delvis förgylld. Konande på rund räfflad fot. Vågbandsdekor. Stansad lamrequin. Höjd 9,5 cm

Småbucklor.