29
74623

STOL. Rokoko, 1700-talets andra hälft.

Lähtöhinta
3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Vasarahinta
3 600 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bronserad. Svängd stoppad rygg. Svängda blomhölstrade ben. Fast stoppad sits.

Smärre slitage.