329
83999

BORDSPENDYL. Empirestil.

Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Vasarahinta
25 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän
BORDSPENDYL. Empirestil.

Förgylld brons och marmor. Läsande kvinna. Längd 27,5, höjd 32 cm. Pendel medföljer.

Sockeln med ställvis skador och lagningar.