329
83999

BORDSPENDYL. Empirestil.

Utropspris
5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Klubbat pris
25 000 SEK
BORDSPENDYL. Empirestil.

Förgylld brons och marmor. Läsande kvinna. Längd 27,5, höjd 32 cm. Pendel medföljer.

Sockeln med ställvis skador och lagningar.