329
83999

BORDSPENDYL. Empirestil.

5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Hammer price
25 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
BORDSPENDYL. Empirestil.

Förgylld brons och marmor. Läsande kvinna. Längd 27,5, höjd 32 cm. Pendel medföljer.

Sockeln med ställvis skador och lagningar.