357
85773

TEDOSA MED LOCK, porslin. Transition.

Lähtöhinta
3 000 - 3 500 SEK
287 - 335 EUR
325 - 379 USD
Vasarahinta
1 500 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Bukig. Piondekor i rött och grönt. Höjd 13 cm.

Nagg, lagningar.