395
87531

Max Haenel

(Ruotsi, 1863-1921)
Lähtöhinta
5 000 - 6 000 SEK
454 - 545 EUR
483 - 580 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Max Haenel
(Ruotsi, 1863-1921)

Kustmotiv med båtar

Signerad Max Haenel och daterad -85. Duk 40 x 60 cm.

 Piilota
 Näytä lisää

Important Spring Sale 657

1116. A celadon glazed vas, late Qing dynasty, with Yongzheng mark.
Lähtöhinta
12 000 - 15 000 SEK
Tarjoushistoria
Reilu varoitus
9 500

tarjouksesi
Reilu varoitus
9 000

tarjouksesi
8 500

tarjouksesi
Tämänhetkinen tarjous:
9 500 SEK