475
86115

TALLRIK, fajans. Frankrike 1700-tal.

Lähtöhinta
1 000 - 2 000 SEK
95 - 190 EUR
109 - 217 USD
Vasarahinta
800 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Rund profilerad. Polykrom målad dekor av blommor och fågel. Diam 25 cm.

Skador, lagningar.