476
86233

KANNA, fajans. 1800-talets början.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
194 - 291 EUR
222 - 333 USD
Vasarahinta
900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Lagning.