Online-teemahuutokaupat
Madeleine Pyk – A Collection F769
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Private Collection of Hand-Knotted Persian Artifacts E1309
Huutokauppa:
Huutokauppa:
Huutokauppa:
476
86233

KANNA, fajans. 1800-talets början.

Lähtöhinta
2 000 - 3 000 SEK
190 - 285 EUR
218 - 327 USD
Vasarahinta
900 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Lagning.