480
85027

SKÅLFAT. Daterad 1754, troligen Tyskland. Rokoko.

Lähtöhinta
4 000 - 5 000 SEK
380 - 474 EUR
434 - 543 USD
Vasarahinta
2 000 SEK
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Tenn. Ovalt profilerat med knäckar. Graverat W.S.M.M. 1754. Längd 41 cm.

Bristningar, bucklor.