481
89903

BÄGARE, silver. C.F.Seseman, Arboga 1795.

Lähtöhinta
8 000 - 10 000 SEK
759 - 949 EUR
869 - 1 090 USD
Vasarahinta
Ei myyty
Tarjouksen tekeminen vaatii erillisen hyväksynnän

Invändigt förgylld. Konande på profilerad fot. Graverad bladdekor samt initialer. Höjd 19,5 cm.

Småbucklor.